Torebka teczka idealna na lato

Lato to pora roku, w której nie powinniśmy bać się kolorów. Duża ilość słońca, okres urlopów, to doskonałe powody do tego, aby bawić się modą i podkreślać ubiorem radosny nastrój. Ale pamiętajmy przy tym, aby wyrażać to nie tylko poprzez bluzki czy spódnice, ale również torebki.

Klasyczną czerń zamieńmy na soczystą czerwień lub uniwersalny beż, który będzie pasował praktycznie do wszystkiego, a przy tym będzie ciepłą barwą, w sam raz na lato… A co z wielkością torebki na słoneczne dni?

Najlepiej jeżeli będziemy posiadały dwa rodzaje torebek, jedne to małe, w których zmieścimy tylko klucze, portfel, telefon i chusteczki – na wyjście na spacer w mieście lub po plaży.

Z kolei drugi rodzaj to torebka duża, np. torebka typu teczka. Świetnie sprawdza się do pracy, ponieważ zmieścimy w niej nie tylko najpotrzebniejsze przybory i dokumenty, ale również śniadanie czy okulary przeciwsłoneczne. Ale powróćmy jeszcze do koloru, bo torebka teczka w kolorze czerwieni bądź beżu ożywi stylizację i sprawi, że będziemy wyglądały bardziej radośnie i kobieco…

Kolor torebki ma znaczenie

Zarówno delikatne pastele, jak i soczyste odcienie, to stylowe propozycje na sezon letni. Torebka typu teczka w jasnej kolorystyce pastelowej może być noszona do stroju oficjalnego, biznesowego, jak i codziennego i dziewczęcego. Myślisz, że duża torebka pasuje tylko do pracy? Błąd. Równie dobrze można ją wziąć ze sobą do kina czy na randkę. Wybierając torebkę w modnym kolorze czerwonym, możemy skontrastować ją ze stylizacją i tym samym uczynić z niej najmocniejszy akcent. Czerwona torebka teczka świetnie będzie wyglądała w połączenie ze stylizacją w odcieniach bieli, beżu oraz szarości.

Dodaj komentarz