Duża torebka – jaką ją nosić?

Najczęściej wybierane przez kobiety torebki w ostatnich latach to właśnie te, które są duże. Powodów tego stanu rzeczy z pewnością jest kilka. Pierwszym z nich jest to, że takie torby wpisują się w obowiązujące trendy i są stylowe.

Poza tym pasują niemal do każdej stylizacji, z wyłączeniem tej typowo wieczorowej, do której niezbędna jest torebka typu kopertówka. W każdym innym przypadku, duża torebka typu teczka sprawdzi się doskonale. Ale to nie wszystko.

Chyba największą zaletą takiej torebki jest to, że pomieści ona w swoim wnętrzu niemal wszystko, a mianowicie dokumenty A4, laptopa, książkę, pojemnik ze śniadaniem, butelkę z piciem, a nawet zabawki dla dziecka czy strój na siłownię. Taka pojemność sprawia, że kobiety z miejsca pokochały trend na duże torebki. I nie ma się czemu dziwić, bo przecież praktyczność to podstawa.

A po co nosić kilka toreb i torebeczek, jeśli wszystko możemy zmieścić w jednej, pojemnej, a przy tym stylowej torebce? Co ważne są one tak zaprojektowane, aby z łatwością można było w nich odnaleźć szukany przedmiot. Posiadają bowiem przegrody, w tym przegrody na rzep oraz kieszenie na zamek błyskawiczny. Ponadto torebka typu teczka ma specjalną kieszonkę na telefon komórkowy, błyszczyk lub kluczę oraz boczną zamykaną na zamek, która doskonale sprawdza się na dokumenty i karty płatnicze.

Jak nosić torebkę typu teczka?

Różnorodność torebek sprawia, że w zależności od wybranego modelu, możemy nosić je w połączeniu z elegancką sukienką i szpilkami lub stylizacji bardziej codziennej i casualowej. Warto dodać, że wybierając teczkę skórzaną, ona sama w sobie będzie elegancka, co będzie dodawało stylizacji odpowiedniego charakteru.

Dodaj komentarz